SIMULIA Euromed Electromagnetıc Tech-Day! - Aktif Neser
18290
post-template-default,single,single-post,postid-18290,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

SIMULIA Euromed Electromagnetıc Tech-Day!

SIMULIA Euromed Electromagnetıc Tech-Day!

SIMULIA Euromed Electromagnetıc Tech-Day!

2 Temmuz 2020 tarifinde saat 09:00’ da ücretsiz olarak yapılacak “SIMULIA EUROMED Electromagnetic Tech-Day” e-seminerimizde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinliğimize kayıt olarak Anten ve Mikrodalga Bileşen Mühendisliği, Havacılık ve Uzay İletişimi, Elektronik Tasarım ve Güç Elektroniği EMC Analizi gibi majör endüstri süreçlerindeki elektromanyetik (EM) teknoloji güncellemelerini keşfedin.

Ayrıca Türkiye temsilciliğini yaptığımız SIMULIA CST STUDIO SUITE® ‘ in 2020 versiyonundaki yenilikler hakkında bilgi verilecek ve uluslararası müşterilerimizle birlikte size başarılı proje çalışmalarını sunacağız.

Hem uzman hem de yeni kullanıcıların katılacağı bu etkinlikteki paralel oturumlar sırasında, sektörünüze özel birçok özelliği keşfetme fırsatına sahip olacaksınız: Aerospace and Defense, Transportation and Mobility, High Tech, Life Sciences.

E-seminere buradan kayıt olabilirsiniz. Lütfen hem genel oturuma hem de ilgilendiğiniz ara oturumlara kaydolmayı unutmayın.

Sağlıklı günlerde yeniden görüşmek dileğiyle..

Tarih : 2 Temmuz 2020, Perşembe Başlangıç: 09:00

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

Bilgi için : ikbal@aktifneser.com.tr – www.aktifneser.com.tr+90 216 577 6 999